JESIENNA PROMOCJA MOSKITIERY- 10%

 

JESIENNA PROMOCJA  MOSKITIERY- 10%

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa juz od dziś,  aż do wyczerpania zapasów na naszą jesienną promocję  10% rabatu na wszystkie modele naszych moskitier. Aby skorzystać z aktualnej  promocji należy podać naszemu konsultantowi/pracownikowi hasło „ JESIEŃ Z RALISEM”

 Kilka słów o MOSKITIERACH…

Współcześnie trudno wyobrazić sobie wietrzenie mieszkań w  ciepłe dni bez ich skutecznej ochrony. Po otwarciu okien  do naszych wnętrz, wręcz momentalnie „zaglądają”  wszelkiego rodzaju nieproszeni latający goście. Jednak jest na to  skuteczna recepta.  Moskitiery to najpewniejsze, mało inwazyjne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasza firma oferuje Państwu  wszytskie dostępne i sprawdzone na rynku  modele moskitier. U nas znajdą Państwo moskitiery od klasycznych ramkowych, aż po ekskluzywną linię moskitier plisowanych.

Jaki rodzaj moskitier będzie dla moich okien najlepszy?

Podstawowym pytaniem jakie trzeba sobie zadać aby na to odpowiedzieć  jest,  jakie okno chcemy zabezpieczyć moskitierą.

Przedstawiamy moskitiery w pigułce

  • Moskitiera ramkowe – to wysokiej jakości ramka aluminiowa z gęstą ciemną siatką przyczepiana bezinwazyjnie do ramy okiennej metalowymi zaczepami. Kilka rodzaji zaczepów pozwala nam dopasować sie precyzyjnie do wszystkich ram okiennych. Moskitiera ramkowa to rozwiązanie  z możliwością szybkiego demontażu. Siatka w moskitierach jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, która wytrzyma długie lata bez konieczności demontowania ich na okres zimowy

Moskitiery te dedykowane są do okien uchylnych.

 

  • Moskitiera drzwiowa – to model otwierany, stosujemy go najczęściej w drzwiach balkonowych. Mało inwazyjny montaż moskitiery polega na przyczepieniu zawiasów do futryny drzwiowej, lub do fasady budynku.   Moskitiera wykonana z solinego profilu wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej. Dodatkowo  montujemy w nich uszczelkę szczotkową która, maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się owadów i nieczystości z zewnątrz. Dla miłośników zwierząt oferujemy moskitierę  w wersji z przejściem dla zwierząt, dodatkowo jest ona wzmocniona płytą poliwęglanową.
  • Moskitiera rolowana- to praktyczny produkt dla osób, które chcą mieć moskitierę z możliwością szybkiego jej schowania. Zrolowana siatka trafia do solidnej aluminiowej kasety i staje sie wrecz niewidoczna. Głównie stosujemy je do okien dachowych i tu bije rekordy popularności. Wariant zrolowania pionowego, lub poziomego daje nam możliwość do montowania ich w przeróżnych przeszkleniach. Coraz częściej  montujemy je na wyjściach balkonowych, czy  też w zwykłych otworach okiennych.  System ten jest niezwykle łatwy w obsłudze i bezawaryjny.

 

  • Moskitiera przesuwna – to nowoczesny produkt dedykowany do dużych przeszkleń. Skutecznie chroni wnętrze pomieszczeń przed insektami i ma zastosowanie w przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach. Istnieje możliwość zastosowania systemu w opcji jednego skrzydła przesuwnego, podwójnego naprzemianległego, lub więcej.
  • Moskitiery plisowana– to najbardziej ekskluzywny produkt z dostępnych w naszej ofercie. Charakteryzuje się łatwością przesuwania i designerską estetyką. Z pewnością spełni największe oczekiwania klienta Siatka w moskitierach plisowanych charakteryzuje sie pięknym awangardowym splotem i jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, które wytrzymają długie lata bez konieczności demontowania ich na okres zimowy. Oferujemy Państwu mozliwość montażu wnękowego, lub nawierzchniowego. Moskitiery te dostępne są w  dwóch warianatch zsuwania jednostronnym, lub dwustronnym.

Nie muszą się Państwo obawiać, że moskitiery oszpecą wygląd waszych okien Mając na uwadze jak dużą rolę klienci przywiązują do estetyki wykonania produktu dbamy o to, by wygląd zewnętrzny moskitier był na jak najwyższym poziomie. Posiadamy szeroką gamę dostępnych kolorów profili moskitierowych. W ofercie mogą Państwo znaleźć moskitiery nie tylko w klasycznej bieli i brązie,  ale także imitującym złoty dąb, orzech, czy mahoń. W niektórych modelach dostępna jest również dowolna kolorystyka z palety RAL.  Dzięki temu jesteśmy w stanie właściwie dobrać odcień do posiadanej przez klienta kolorystyki stolarki okiennej.

Nie muszą się Państwo obawiać o jakość. Profile ramek moskitierowych  pokryte są najwyższej jakości farbami proszkowymi, odpornymi na działanie czynników atmosferycznych.  Moskitiery nie  są podatne na odbarwienie spowodowane  róznorodnymi czynnikami atmosferycznymi.

Ale jak to sie czyści?

Czas to w dzisiejszych czasach „towar” deficytowy. Dbając o Państwa komfort zapewniamy ze nasze moskitiery nie wymagają skomplikowanych czasochłonnych zabiegów pielęgancyjnych. Jeżeli chcemy aby moskitiery służyły nam przez dłuższy czas, warto je conajmniej raz w sezonie umyć. W przypadku moskitier  ramkowych jest to niezywkle łatwe, gdyż demontujemy moskitiery i w dogodnej dla siebie pozycji czyścimy letnią wodą z płynem do mycia naczyń, aż do uzyskania pożadanego efektu. Pozostałe osłony również czyścimy w podobny sposób jednak zalecamy nie demontwać samodzielnie osłon. Zalecamy czyścić je w miejscu montażu. Zapewniamy, że zima nie przyczyni sie do krótszej żywotności produktu.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty moskitier.  Na dodatkowe pytania z przyjemnością odpowiemy!

  1. Idealne do osłonięcia wielkogabarytowych przeszkleń (Ich.maksymalne wymiary to szer. 290 x dł. 360 cm w jednym kawałku).
  2. Sterowane ręcznie łańcuszkiem, lub poprzez napęd elektryczny
By |2017-10-05T21:05:10+00:00Październik 4th, 2017|Categories: PROMOCJE|0 Comments