o firmie2021-02-17T19:38:55+01:00

Ralis – o firmie

Ralis to rodzinna firma produkująca osłony okienne od dwóch pokoleń.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasz zgrany zespół biurowy, sprzedawców oraz montażystów pozwala na profesjonalną obsługę klienta. Naszym odbiorcom oferujemy produkty o najwyższej jakości. Są to nowoczesne urządzenia manualne jak i automatyczne ze stylistyka zarówno nowoczesną jak i klasyczną. Łączymy estetykę z najlepszą myślą techniczna. Bogata gama tkanin, drewna, poszyć, systemów aluminiowych pozwala na dostosowanie się do każdego gustu. Naszą główną zasadą jest ‘Jakość drogą do sukcesu.’ dzięki czemu wielu klientów poleca nas kolejnym. Oferujemy profesjonalne doradztwo, montaż i serwis.

Z naszych usług korzystają: klienci indywidualni, dystrybutorzy okien, projektanci i architekci, firmy budowlane, instytucje użyteczności publicznej, zakłady przemysłowe, szkoły, uczelnie i służba zdrowia. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszymi produktami.

Nasza firma oferuje darmowy pomiar oraz wycenę u klienta. W czasie pomiarów nasi pracownicy wyposażeni są we wszystkie wzorniki, wszystkich produktów oraz  materiały marketingowe pomagające w doborze osłony okiennej.

Oprócz sprzedaży detalicznej oferujemy również sprzedaż hurtową. Atrakcyjne ceny oraz bardzo wysoka jakość zachęciła już nie jednego odbiorcę.

O firmie

Dlaczego my?

Współpraca

Nasze produkty produkujemy z komponentów renomowanych firm oraz współpracujemy z:

Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Zostaw nam wiadomość.

IMIE *
NAZWISKO *
EMAIL *
NUMER TELEFONU
MIEJSCOWOŚĆ *
ULICA

RODZAJ OSŁON

WIECEJ INFORMACJI DOTYCZACYCH ZAMÓWNIENIA